Alla Mot Alla Munktell 2021-2022

Uppdaterad: 2022-01-20   21:47Hämta nya sidor automatiskt


Välkomna till Alla Mot Alla Munktell Vintern 2021-2022!

Det är upp till spelarna själva att komma överens om när matchen ska spelas. Det kan man komma överens om i förväg eller så spelar man spontant när man ses i Munktell. Det är valfri spelordning - du kan alltså möta dina klubbkompisar i den ordning som passar dig!

Det är ett varv på svåra hinder på filtbanorna som gäller.

Hela protokollet ska Christian ha. Lämna över det vid tillfälle eller fota det och mejla till medlem@eskilstunabangolf.se Vänligen skriv hela förnamnet på protokollet, inte bara initialer. På denna sida uppdateras ställningen med ojämna mellanrum.

Sista speldatum är söndag 10:e april. Kämpa även vid tuff start - det finns många priser att hämta!

Resultat


Upp | Resultat | Matcher | Rak lista | Banstatistik | Spelarstatistik | Spik | Tävlingsinfo

TABELL
PlacSpelareSVOFSlagPoäng
1Bror Wallén990031718
2Patrik Vikström1281346417
3Bertil Ohlsson852129412
4Patric Vestin650124610
5Lennart Sander1150644810
6Bo Nydén114165039
7Anna Pettersson54012418
8Eva Prennfors84043488
9Rolf Strandberg73132717
10Bengt Ohlsson61412606
11Lennart Mathiasen72142985
12Stefan Wigö62042564
13Jan Adolfsson1100572
14Thomas Krohn21011152
15Peter Vestberg41032062
16Arne Edstein81073782
17Herbert Lippert000000
17Tim Winberg000000
17Åke Gillerström000000
20Emanuel Lippert1001470
21Bin Krohn1001770
22Christian Eriksson30031350
23Teija Sarkkinen30031670
24Anita Björnehaag30031960

MATCHER
Patric Vestin-Bror Wallén0-0
Bertil Ohlsson +6-Arne Edstein36-42
Emanuel Lippert-Bin Krohn0-0
Bengt Ohlsson-Jan Adolfsson0-0
Anna Pettersson-Tim Winberg0-0
Åke Gillerström-Bo Nydén0-0
Lennart Mathiasen-Lennart Sander +142-41
Herbert Lippert-Thomas Krohn0-0
Anita Björnehaag-Peter Vestberg0-0
Eva Prennfors-Teija Sarkkinen0-0
Stefan Wigö +3-Christian Eriksson43-46
Rolf Strandberg-Patrik Vikström +441-37
Bror Wallén +8-Arne Edstein34-42
Bin Krohn-Patric Vestin0-0
Jan Adolfsson-Bertil Ohlsson0-0
Tim Winberg-Emanuel Lippert0-0
Bo Nydén-Bengt Ohlsson49-49
Lennart Sander-Anna Pettersson +1149-38
Thomas Krohn-Åke Gillerström0-0
Peter Vestberg-Lennart Mathiasen0-0
Teija Sarkkinen-Herbert Lippert0-0
Christian Eriksson-Anita Björnehaag0-0
Patrik Vikström-Eva Prennfors +245-43
Rolf Strandberg +7-Stefan Wigö33-40
Bin Krohn-Bror Wallén0-0
Arne Edstein-Jan Adolfsson +360-57
Patric Vestin-Tim Winberg0-0
Bertil Ohlsson +14-Bo Nydén34-48
Emanuel Lippert-Lennart Sander0-0
Bengt Ohlsson-Thomas Krohn0-0
Anna Pettersson +2-Peter Vestberg49-51
Åke Gillerström-Teija Sarkkinen0-0
Lennart Mathiasen-Christian Eriksson0-0
Herbert Lippert-Patrik Vikström0-0
Anita Björnehaag-Rolf Strandberg0-0
Eva Prennfors-Stefan Wigö +1449-35
Bror Wallén-Jan Adolfsson0-0
Tim Winberg-Bin Krohn0-0
Bo Nydén +1-Arne Edstein48-49
Lennart Sander-Patric Vestin +244-42
Thomas Krohn-Bertil Ohlsson0-0
Peter Vestberg +7-Emanuel Lippert40-47
Teija Sarkkinen-Bengt Ohlsson0-0
Christian Eriksson-Anna Pettersson0-0
Patrik Vikström-Åke Gillerström0-0
Rolf Strandberg-Lennart Mathiasen0-0
Stefan Wigö-Herbert Lippert0-0
Eva Prennfors-Anita Björnehaag0-0
Tim Winberg-Bror Wallén0-0
Jan Adolfsson-Bo Nydén0-0
Bin Krohn-Lennart Sander0-0
Arne Edstein-Thomas Krohn0-0
Patric Vestin-Peter Vestberg0-0
Bertil Ohlsson-Teija Sarkkinen0-0
Emanuel Lippert-Christian Eriksson0-0
Bengt Ohlsson-Patrik Vikström +1040-30
Anna Pettersson-Rolf Strandberg0-0
Åke Gillerström-Stefan Wigö0-0
Lennart Mathiasen-Eva Prennfors0-0
Herbert Lippert-Anita Björnehaag0-0
Bror Wallén +11-Bo Nydén38-49
Lennart Sander-Tim Winberg0-0
Thomas Krohn-Jan Adolfsson0-0
Peter Vestberg-Bin Krohn0-0
Teija Sarkkinen-Arne Edstein0-0
Christian Eriksson-Patric Vestin0-0
Patrik Vikström-Bertil Ohlsson37-37
Rolf Strandberg-Emanuel Lippert0-0
Stefan Wigö-Bengt Ohlsson0-0
Eva Prennfors-Anna Pettersson0-0
Anita Björnehaag-Åke Gillerström0-0
Herbert Lippert-Lennart Mathiasen0-0
Lennart Sander-Bror Wallén +439-35
Bo Nydén-Thomas Krohn0-0
Tim Winberg-Peter Vestberg0-0
Jan Adolfsson-Teija Sarkkinen0-0
Bin Krohn-Christian Eriksson0-0
Arne Edstein-Patrik Vikström0-0
Patric Vestin-Rolf Strandberg0-0
Bertil Ohlsson-Stefan Wigö0-0
Emanuel Lippert-Eva Prennfors0-0
Bengt Ohlsson-Anita Björnehaag0-0
Anna Pettersson-Herbert Lippert0-0
Åke Gillerström-Lennart Mathiasen0-0
Bror Wallén-Thomas Krohn0-0
Peter Vestberg-Lennart Sander0-0
Teija Sarkkinen-Bo Nydén0-0
Christian Eriksson-Tim Winberg0-0
Patrik Vikström-Jan Adolfsson0-0
Rolf Strandberg-Bin Krohn0-0
Stefan Wigö-Arne Edstein0-0
Eva Prennfors-Patric Vestin +746-39
Anita Björnehaag-Bertil Ohlsson0-0
Herbert Lippert-Emanuel Lippert0-0
Lennart Mathiasen-Bengt Ohlsson52-52
Åke Gillerström-Anna Pettersson0-0
Peter Vestberg-Bror Wallén0-0
Thomas Krohn-Teija Sarkkinen0-0
Lennart Sander +5-Christian Eriksson38-43
Bo Nydén +3-Patrik Vikström40-43
Tim Winberg-Rolf Strandberg0-0
Jan Adolfsson-Stefan Wigö0-0
Bin Krohn-Eva Prennfors0-0
Arne Edstein +14-Anita Björnehaag49-63
Patric Vestin-Herbert Lippert0-0
Bertil Ohlsson +6-Lennart Mathiasen35-41
Emanuel Lippert-Åke Gillerström0-0
Bengt Ohlsson-Anna Pettersson0-0
Bror Wallén-Teija Sarkkinen0-0
Christian Eriksson-Peter Vestberg0-0
Patrik Vikström +24-Thomas Krohn43-67
Rolf Strandberg-Lennart Sander +141-40
Stefan Wigö-Bo Nydén +749-42
Eva Prennfors-Tim Winberg0-0
Anita Björnehaag-Jan Adolfsson0-0
Herbert Lippert-Bin Krohn0-0
Lennart Mathiasen +18-Arne Edstein34-52
Åke Gillerström-Patric Vestin0-0
Anna Pettersson-Bertil Ohlsson0-0
Bengt Ohlsson-Emanuel Lippert0-0
Christian Eriksson-Bror Wallén0-0
Teija Sarkkinen-Patrik Vikström +1045-35
Peter Vestberg-Rolf Strandberg0-0
Thomas Krohn-Stefan Wigö0-0
Lennart Sander-Eva Prennfors +444-40
Bo Nydén +29-Anita Björnehaag34-63
Tim Winberg-Herbert Lippert0-0
Jan Adolfsson-Lennart Mathiasen0-0
Bin Krohn-Åke Gillerström0-0
Arne Edstein-Anna Pettersson0-0
Patric Vestin-Bengt Ohlsson +347-44
Bertil Ohlsson-Emanuel Lippert0-0
Bror Wallén +2-Patrik Vikström34-36
Rolf Strandberg-Christian Eriksson0-0
Stefan Wigö-Teija Sarkkinen0-0
Eva Prennfors-Peter Vestberg0-0
Anita Björnehaag-Thomas Krohn0-0
Herbert Lippert-Lennart Sander0-0
Lennart Mathiasen +3-Bo Nydén43-46
Åke Gillerström-Tim Winberg0-0
Anna Pettersson-Jan Adolfsson0-0
Bengt Ohlsson-Bin Krohn0-0
Emanuel Lippert-Arne Edstein0-0
Bertil Ohlsson-Patric Vestin0-0
Rolf Strandberg-Bror Wallén +842-34
Patrik Vikström +7-Stefan Wigö37-44
Christian Eriksson-Eva Prennfors0-0
Teija Sarkkinen-Anita Björnehaag0-0
Peter Vestberg-Herbert Lippert0-0
Thomas Krohn-Lennart Mathiasen0-0
Lennart Sander-Åke Gillerström0-0
Bo Nydén-Anna Pettersson0-0
Tim Winberg-Bengt Ohlsson0-0
Jan Adolfsson-Emanuel Lippert0-0
Bin Krohn-Bertil Ohlsson0-0
Arne Edstein-Patric Vestin +242-40
Bror Wallén +14-Stefan Wigö31-45
Eva Prennfors-Rolf Strandberg +546-41
Anita Björnehaag-Patrik Vikström0-0
Herbert Lippert-Christian Eriksson0-0
Lennart Mathiasen-Teija Sarkkinen0-0
Åke Gillerström-Peter Vestberg0-0
Anna Pettersson-Thomas Krohn0-0
Bengt Ohlsson-Lennart Sander0-0
Emanuel Lippert-Bo Nydén0-0
Bertil Ohlsson-Tim Winberg0-0
Patric Vestin-Jan Adolfsson0-0
Arne Edstein-Bin Krohn0-0
Eva Prennfors-Bror Wallén +344-41
Stefan Wigö-Anita Björnehaag0-0
Rolf Strandberg-Herbert Lippert0-0
Patrik Vikström-Lennart Mathiasen0-0
Christian Eriksson-Åke Gillerström0-0
Teija Sarkkinen-Anna Pettersson +559-54
Peter Vestberg-Bengt Ohlsson0-0
Thomas Krohn-Emanuel Lippert0-0
Lennart Sander-Bertil Ohlsson +539-34
Bo Nydén-Patric Vestin0-0
Tim Winberg-Arne Edstein0-0
Jan Adolfsson-Bin Krohn0-0
Bror Wallén-Anita Björnehaag0-0
Herbert Lippert-Eva Prennfors0-0
Lennart Mathiasen-Stefan Wigö0-0
Åke Gillerström-Rolf Strandberg0-0
Anna Pettersson-Patrik Vikström +647-41
Bengt Ohlsson-Christian Eriksson0-0
Emanuel Lippert-Teija Sarkkinen0-0
Bertil Ohlsson-Peter Vestberg0-0
Patric Vestin-Thomas Krohn0-0
Arne Edstein-Lennart Sander0-0
Bin Krohn-Bo Nydén0-0
Jan Adolfsson-Tim Winberg0-0
Herbert Lippert-Bror Wallén0-0
Anita Björnehaag-Lennart Mathiasen0-0
Eva Prennfors-Åke Gillerström0-0
Stefan Wigö-Anna Pettersson0-0
Rolf Strandberg-Bengt Ohlsson37-37
Patrik Vikström-Emanuel Lippert0-0
Christian Eriksson-Bertil Ohlsson +1246-34
Teija Sarkkinen-Patric Vestin +2063-43
Peter Vestberg-Arne Edstein0-0
Thomas Krohn-Bin Krohn0-0
Lennart Sander-Jan Adolfsson0-0
Bo Nydén-Tim Winberg0-0
Bror Wallén +1-Lennart Mathiasen38-39
Åke Gillerström-Herbert Lippert0-0
Anna Pettersson-Anita Björnehaag0-0
Bengt Ohlsson-Eva Prennfors0-0
Emanuel Lippert-Stefan Wigö0-0
Bertil Ohlsson-Rolf Strandberg0-0
Patric Vestin-Patrik Vikström0-0
Arne Edstein-Christian Eriksson0-0
Bin Krohn-Teija Sarkkinen0-0
Jan Adolfsson-Peter Vestberg0-0
Tim Winberg-Thomas Krohn0-0
Bo Nydén-Lennart Sander +1348-35
Åke Gillerström-Bror Wallén0-0
Lennart Mathiasen-Anna Pettersson0-0
Herbert Lippert-Bengt Ohlsson0-0
Anita Björnehaag-Emanuel Lippert0-0
Eva Prennfors-Bertil Ohlsson0-0
Stefan Wigö-Patric Vestin0-0
Rolf Strandberg-Arne Edstein0-0
Patrik Vikström-Bin Krohn0-0
Christian Eriksson-Jan Adolfsson0-0
Teija Sarkkinen-Tim Winberg0-0
Peter Vestberg-Bo Nydén0-0
Thomas Krohn-Lennart Sander0-0
Bror Wallén-Anna Pettersson0-0
Bengt Ohlsson-Åke Gillerström0-0
Emanuel Lippert-Lennart Mathiasen0-0
Bertil Ohlsson-Herbert Lippert0-0
Patric Vestin-Anita Björnehaag0-0
Arne Edstein-Eva Prennfors +342-39
Bin Krohn-Stefan Wigö0-0
Jan Adolfsson-Rolf Strandberg0-0
Tim Winberg-Patrik Vikström0-0
Bo Nydén-Christian Eriksson0-0
Lennart Sander-Teija Sarkkinen0-0
Thomas Krohn +4-Peter Vestberg48-52
Bengt Ohlsson-Bror Wallén0-0
Anna Pettersson-Emanuel Lippert0-0
Åke Gillerström-Bertil Ohlsson0-0
Lennart Mathiasen-Patric Vestin +1247-35
Herbert Lippert-Arne Edstein0-0
Anita Björnehaag-Bin Krohn0-0
Eva Prennfors-Jan Adolfsson0-0
Stefan Wigö-Tim Winberg0-0
Rolf Strandberg +13-Bo Nydén36-49
Patrik Vikström +2-Lennart Sander37-39
Christian Eriksson-Thomas Krohn0-0
Teija Sarkkinen-Peter Vestberg0-0
Bror Wallén-Emanuel Lippert0-0
Bertil Ohlsson-Bengt Ohlsson38-38
Patric Vestin-Anna Pettersson0-0
Arne Edstein-Åke Gillerström0-0
Bin Krohn-Lennart Mathiasen0-0
Jan Adolfsson-Herbert Lippert0-0
Tim Winberg-Anita Björnehaag0-0
Bo Nydén-Eva Prennfors +950-41
Lennart Sander-Stefan Wigö0-0
Thomas Krohn-Rolf Strandberg0-0
Peter Vestberg-Patrik Vikström +2063-43
Teija Sarkkinen-Christian Eriksson0-0
Bertil Ohlsson-Bror Wallén +1446-32
Emanuel Lippert-Patric Vestin0-0
Bengt Ohlsson-Arne Edstein0-0
Anna Pettersson +24-Bin Krohn53-77
Åke Gillerström-Jan Adolfsson0-0
Lennart Mathiasen-Tim Winberg0-0
Herbert Lippert-Bo Nydén0-0
Anita Björnehaag-Lennart Sander +3070-40
Eva Prennfors-Thomas Krohn0-0
Stefan Wigö-Peter Vestberg0-0
Rolf Strandberg-Teija Sarkkinen0-0
Patrik Vikström-Christian Eriksson0-0

 
  V1 V2 V3 V4 V5 V6 V7 V8 V9 V10 V11 V12 V13 V14 V15 V16 V17 V18 V19 V20 V21 V22 V23 V24 V25 V26 V27 V28 V29 Snitt Totalt
1Bror Wallén  34       38 35         34 34 31 41     38         32             35,2317
2Patrik Vikström37 45     30 37     43 43 35 36 37     41         37 43               38,7464
3Bertil Ohlsson36   34     37     35           34   34         38 46             36,8294
4Patric Vestin      42       39     47   40       43       35                 41,0246
5Lennart Sander41 49   44     39   38 40 44       39     35     39   40             40,7448
6Bo Nydén  49 48 48   49     40 42 34 46           48     49 50               45,7503
7Anna Pettersson  38 49                       54 47             53             48,2241
8Eva Prennfors  43 49         46     40     46 44         39   41               43,5348
9Rolf Strandberg41 33               41     42 41     37       36                 38,7271
10Bengt Ohlsson  49     40     52     44           37         38               43,3260
11Lennart Mathiasen42             52 41 34   43           39     47                 42,6298
12Stefan Wigö43 40 35             49     44 45                               42,7256
13Jan Adolfsson    57                                                     57,057
14Thomas Krohn                  67                   48                   57,5115
15Peter Vestberg    51 40                               52   63               51,5206
16Arne Edstein42 42 60 49         49 52     42             42                   47,3378
17Herbert Lippert                                                         
17Tim Winberg                                                         
17Åke Gillerström                                                         
20Emanuel Lippert      47                                                   47,047
21Bin Krohn                                            77             77,077
22Christian Eriksson46               43               46                         45,0135
23Teija Sarkkinen                    45       59   63                         55,7167
24Anita Björnehaag                63   63                       70             65,3196

Upp | Resultat | Matcher | Rak lista | Banstatistik | Spelarstatistik | Spik | Tävlingsinfo

Denna tävling hanteras av Bangolf Arena version 2.15.29